طرح زوج و فرد از درب منزل
طرح زوج و فرد از درب منزل

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد که فردا هم طرح زوج و فرد از درب منازل در سراسر تهران اجرا خواهد شد.

سردار محمدرضا مهماندار گفت با اشاره به مصوبات کمیته کاهش آلودگی هوای تهران در شرایط اضطرار، طبق تصمیم این کمیته فردا سه شنبه (28 آذرماه) طرح زوج و فرد از درب منازل اجرا می شود و بر این اساس تمامی خودروهایی که رقم آخر سمت راست پلاکشان زوج باشد از ساعت 6:30 صبح تا ساعت 19 اجازه تردد در معابر تهران را ندارند و تمامی خودروهای دارای مجوز طرح ترافیک از این محدودیت مستثنی هستند، اما باید توجه داشت که با تصویب کمیته اضطرار هیچ گونه مجوز روزانه و هفتگی ورود به محدوده طرح ترافیک تا پایان هفته فروخته نمی‌شود.
مهماندار همچنین از ممنوعیت ورود کامیون ها به تهران تا پایان ساعت 24 روز چهارشنبه خبر داد و گفت: تنها کامیون‌های حامل مواد سوختی، جمع آوری زباله اجازه تردد در سطح شهر را دارند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به برخورد با خودروهای آلاینده و دودزا اظهار کرد: پلیس در انجام وظایف محوله به خود فردا نیز با وسایل نقلیه‌ای که فاقد معاینه فنی بوده یا علی رغم داشتن معاینه فنی، دودزا و آلاینده باشد، برخورد خواهد کرد.

کلام پایانی

شما می توانید با استفاده از اپلیکیشن رهسپار همه روزه به ویژه در روزهای آلودگی هوا به آسانی در شهر رفت و آمد کنید. فقط کافیست نرم افزار رهسپار را از کافه بازار یا app store دانلود کنید و پس از ثبت نام، سفر خود را رزرو نمایید. با این کار علاوه بر کاهش آلودگی هوا شما می توانید تا میزان زیادی در هزینه های رفت و آمد خود صرفه جویی کنید.
لینک آموزش نرم افزار https://rahsepar.net/learn/
رهسپار
باهم، برای هم


درباره نویسنده

سپیده سلیمی سپیده سلیمی
نویسنده

فارغ التحصیل رشته ی مهندسی معماری از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، با توجه به علاقه ی زیادی که به پلت فرم های توسعه ی جمع سپاری داشته وارد شرکت رهسپار شده است

پست های دیگر

نظرات

نرم افزار رهسپار
راه های ارتباطی
رهسپار

رهسپار راه کاری نوین برای سفری ایمن و ارزان است که به وسیله به اشتراک گذاری وسیله نقلیه در سفر های بین شهری صورت میگیرد. به این روش Ridesharing گفته میشود.