انتشار نسخه دوم نرم افزار رهسپار و آغاز به کار وبلاگ
انتشار نسخه دوم نرم افزار رهسپار و آغاز به کار وبلاگ

بسیار خوشحالیم که بعد از ماه ها تلاش شبانه روزی و همزمان با شروع ترم تحصیلی جدید، توانسته ایم نسخه جدید نرم افزار رهسپار را ارائه دهیم. برای اطلاع دانشجویان ورودی جدید که تازه به دانشگاه اضافه شدن لازم به ذکر است که رهسپار، سامانه ای برای به اشتراک گذاری خودرو شخصی در سفرهای شهری و بین شهریست.

مزایای استفاده از رهسپار

با رهسپار دانشجویان این دانشگاه می توانند تا 70% در هزینه های رفت و آمد خود صرفه جویی کنند. رقمی نزدیک به یک میلیون تومان در هر ترم! همچنین این امکان برای شما فراهم است که زمان خود را مدیریت کرده و برای سفر های خود برنامه ریزی دقیقی انجام دهید.

احراز هویت

در رهسپار ما همواره به امنیت سفرهای شما فکر میکنیم به همین دلیل هویت تمام کسانی که در نرم افزار موبایل رهسپار ثبت نام میکنند بررسی شده و از MIS دانشگاه آزاد قزوین استعلام میشود.

در کنار همه اینها، در نسخه دوم، امکانات بی نظیری اضافه شده است که کاربری نرم افزار را بسیار ساده تر کرده است. ما همواره در تلاش هستیم ویژگی های جدیدی را به نرم افزار رهسپار اضافه کنیم و برای این کار صمیمانه منتظربازخورد، انتقادات و پیشنهادات شما هستیم.
ما تلاش کرده ایم که آموزش استفاده از نسخه دوم نرم افزاررهسپار را به صورت تصویری برای شما فراهم کنیم برای اطلاعات بیشتر به صفحه آموزش نرم افزارمراجعه کنید. همچنین در صورت نیاز به ارتباط مستقیم از صفحه تماس با ما پیام خودرا برای ما ارسال کنید.

در پایان می خواهیم هدف مجموعه خود را با شما دانشجویان فرهیخته در میان بگذاریم:

رهسپار آمده است برای ایجاد حس همدلی، برای ایجاد یک جنبش فرهنگی-دانشجویی که آغاز آن از دانشگاهمان صورت میگیرد.می خواهیم اثبات کنیم که در کنار یکدیگر می توانیم مشکلات را حل کنیم. می توانیم فرهنگ استفاده از خودرو شخصی را اصلاح کنیم، می توانیم رویکرد اشتباه تک سرنشینی را کاهش دهیم ودر کنار هم و با هم سفر کنیم.
در این راه میتوانیم با آدم های جدیدی آشنا شویم و همسفر های خوبی برای هم باشیم.


این پست را به اشتراک بگذارید

این پست را به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

سپیده سلیمی سپیده سلیمی
نویسنده

فارغ التحصیل رشته ی مهندسی معماری از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، با توجه به علاقه ی زیادی که به پلت فرم های توسعه ی جمع سپاری داشته وارد شرکت رهسپار شده است

پست های دیگر

نظرات

نرم افزار رهسپار
راه های ارتباطی
رهسپار

رهسپار راه کاری نوین برای سفری ایمن و ارزان است که به وسیله به اشتراک گذاری وسیله نقلیه در سفر های بین شهری صورت میگیرد. به این روش Ridesharing گفته میشود.