نحوه ی ثبت نام کاربران پارک فناوری پردیس
نحوه ی ثبت نام کاربران پارک فناوری پردیس

بر اساس تفاهم نامه پارک فناوری پردیس با شرکت توسعه جمع سپاری رهسپار، از این پس سرویس های پارک فناوری پردیس از طریق اپلیکیشن رهسپار به صورت رزرو آنلاین انجام می پذیرد.
تمامی اعضای پارک فناوری پردیس می توانند برای دریافت اپلیکیشن، به صفحه ی دانلود اپلیکیشن رهسپار مراجعه نمایند.
ثبت نام کاربران پارک فناوری پردیس به دو صورت انجام می پذیرد:

1. کارکنان ستاد مرکزی پارک فناوری پردیس

کارمندان محترم ستاد مرکزی می توانند از طریق صفحه آموزش ثبت نام سازمانی ثبت نام خود را انجام دهند.

2. کارکنان سایر شرکت های مستقر در پارک فناوری پردیس

همچنین کارمندان محترم سایر شرکت ها نیز می توانند با استفاده از صفحه آموزش ثبت نام عمومی ثبت نام کنند.

دریافت نشان احراز هویت افراد(مخصوص سایر شرکت های مستقر در پارک)

تمامی صاحبان مشاغل می توانند برای دریافت نشان احراز هویت کارمندان خود در اپلیکیشن رهسپار، از طریق ایمیل info@rahepar.net و شماره تلفن های 09226042329 و 09369722002 با ما در ارتباط باشید.

رهسپار

درواقع رهسپار یک سیستم مردمی برای به اشتراک گذاری سفر بوده که مسافرها و راننده های تک سرنشین را به هم متصل می کند. اگر شما با خودروی شخصی خود رفت و آمد می کنید و از سرویس های پارک استفاده نمی کنید، از این پس می توانید از اپلیکیشن رهسپار استفاده کرده و همسفرهای خود را پیدا کنید. فرقی نمی کند مسافر باشید یا راننده، اپلیکیشن رهسپار برای شما همسفر پیدا می کند. اگر راننده باشید سفر خود را به اشتراک می گذارید و اگر مسافر هستید، سفر راننده ها را رزرو کرده و کرایه را به صورت آنلاین پرداخت می کنید. همچنین تمامی کارکنان این سازمان که از سرویس های پارک برای رفت و آمد خود استفاده می کنند، از این پس می توانند با خرید بسته های سفر از طریق صفحه فروشگاه پارک فناوری پردیس در هزینه های رفت و آمد خود صرفه جویی کنند.
برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید در کانال تلگرام رهسپار عضو شوید.


درباره نویسنده

سپیده سلیمی سپیده سلیمی
نویسنده

فارغ التحصیل رشته ی مهندسی معماری از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، با توجه به علاقه ی زیادی که به پلت فرم های توسعه ی جمع سپاری داشته وارد شرکت رهسپار شده است

پست های دیگر

نظرات

نرم افزار رهسپار
راه های ارتباطی
رهسپار

رهسپار راه کاری نوین برای سفری ایمن و ارزان است که به وسیله به اشتراک گذاری وسیله نقلیه در سفر های بین شهری صورت میگیرد. به این روش Ridesharing گفته میشود.