بازتاب گسترده ی حضور شرکت رهسپار در رسانه ها
بازتاب گسترده ی حضور شرکت رهسپار در رسانه ها

حضور خبرنگاران در غرفه رهسپار

خبر حضور شرکت رهسپار، در مسابقات ایران اپن که اواسط فروردین ماه در محل نمایشگاه های دائمی تهران برگزار شد، بازتاب رسانه ای گستر ده ای داشت.
حضور خبرنگاران خبرگزاری فارس ، ایسکانیوز، آنا، تسنیم و... در غرفه رهسپار واقع در نمایشگاه بین المللی در تهران و انعکاس حضور تیم سازنده این اپلیکیشن در مسابقات ایران اپن، در این خبرگزاری منجر به بازتاب این رویداد در خبر گزاری های آنلاین دیگر نظیر میزان، عصرخودرو، رویداد 24، ایمان نیوز، فرتاک نیوز، اخبار تاپ، دانشگاه آزاد اسلامی، بازار نیوز و ... شده است.

رهسپار

رهسپار اولین سامانه امن به اشتراک گذاری سفر در ایران می باشد که با ارائه خدمات برتر، در میان کاربران خود محبوبیت خاصی پیدا کرده است.
در این سامانه افرادی که از خودرو شخصی استفاده میکنند و تک ‌سرنشین هستند، مسیر خود را در نرم‌افزار یا سایتی ویژه اعلام می‌کنند و مسافرانی که، با آنها هم‌مسیر هستند و مبدا و مقصد مشترکی دارند از طریق نرم‌افزار رهسپار به یک دیگر معرفی می‌شوند و می‌توانند با هم، همسفر شوند. در نرم افزار رهسپار خدمات از مردم به مردم ارائه می شود و راننده ها افراد عادی هستند و مسافران در قبال مبلغی بسیار ناچیز به مقصد خود می رسند.

کلام پایانی

در انتها رهسپار مردم را به حرکتی جمعی برای رفع مشکلات جامعه و پیشرفت آن دعوت می کند و از شما تقاضا دارد تا در دستیابی به هدفش که حذف فرهنگ تک سر نشینی و ایجاد فرهنگ عمومی است ما را یاری کنید تا بتوانیم با یکدیگر بعضی از مشکلات از جمله ترافیک و آلودگی هوا را حل کنیم و در کاهش هزینه های فردی، افزایش امنیت کاربران در سفرهای شهری و بین شهری و کاهش مصرف بنزین نقش به سزایی داشته باشیم.

ما ایمان داریم که می توانیم با رفع این مشکلات این طرح را در کشور اجرایی کنیم.


این پست را به اشتراک بگذارید

این پست را به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

سپیده سلیمی سپیده سلیمی
نویسنده

فارغ التحصیل رشته ی مهندسی معماری از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، با توجه به علاقه ی زیادی که به پلت فرم های توسعه ی جمع سپاری داشته وارد شرکت رهسپار شده است

پست های دیگر

نظرات

نرم افزار رهسپار
راه های ارتباطی
رهسپار

رهسپار راه کاری نوین برای سفری ایمن و ارزان است که به وسیله به اشتراک گذاری وسیله نقلیه در سفر های بین شهری صورت میگیرد. به این روش Ridesharing گفته میشود.