طریقه ساخت اکانت Gmail
طریقه ساخت اکانت Gmail

"بعضی وقت ها به خاطر یک مشکل خیلی خیلی کوچک به سادگی از خیر انجام یک کار می گذریم و آن را به روزهای دیگر موکول می کنیم!" این روزها داشتن یک اکانت جیمیل امری واجب محسوب می شود، زیرا امروزه نداشتن آن، زندگی مجازی ما را کمی مختل می کند.
یکی از سرویس های پرکاربرد و پر طرفدار گوگل، سرویس ایمیل این شرکت با نام جیمیل است . هنگامی که گوگل جیمیل را با حجم یک گیگابایت به رایگان ارائه داد هنوز یاهو و msn سرویسهای ایمیل ۴ مگابایتی ارائه می دادند . سرویس جیمیل گوگل انقلابی در عرصه ارائه خدمات رایگان اینترنتی بود. امروز این سرویس بسیار مهم شرکت بزرگ گوگل است که در سراسر جهان کاربران میلیونی را در طی روز پشتیبانی می کند و امر ارسال ایمیل ها را راحت تر و سریعتر برای همه فراهم کرده است.اگر تمایل به ساخت یک اکانت جیمیل دارید اما با نحوه ساخت آن آشنا نیستید، می توانید با این آموزش مرحله ای بسیار ساده بصورت تصویری با نحوه ساخت اکانت جیمیل آشنا شوید.

گام اول

برای ساخت اکانت Gmail ابتدا بر روی اینجا کلیک کنید

گام دوم

در صفحه باز شده تمامی اطلاعات خواسته شده را مانند نمونه وارد نمایید

Screenshot--134-

گام سوم

سپس در پایین صفحه سمت راست بر روی دکمه I agree کلیک کنید

Screenshot--135-

گام چهارم

در پایان بر روی دکمه Continue کلیک کنید

Screenshot--136-

گام پنجم

درصفحه باز شده بر روی آیکن پاکت نامه کلیک کنید

Screenshot--139-

اکانت جیمیل شما با موفقیت ساخته شد

Screenshot--140-


درباره نویسنده

سپیده سلیمی سپیده سلیمی
نویسنده

فارغ التحصیل رشته ی مهندسی معماری از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، با توجه به علاقه ی زیادی که به پلت فرم های توسعه ی جمع سپاری داشته وارد شرکت رهسپار شده است

پست های دیگر

نظرات

نرم افزار رهسپار
راه های ارتباطی
رهسپار

رهسپار راه کاری نوین برای سفری ایمن و ارزان است که به وسیله به اشتراک گذاری وسیله نقلیه در سفر های بین شهری صورت میگیرد. به این روش Ridesharing گفته میشود.