جدید ترین قیمت های کرایه بین شهری و مقایسه آن با رهسپار
جدید ترین قیمت های کرایه بین شهری و مقایسه آن با رهسپار

در کشور ما روزانه بر کرایه های حمل و نقل شهری و بین شهری افزوده می شود، این در حالیست که درآمد مردم تقریبا ثابت است و تغییر چندانی ندارد که باعث ایجاد مشکلات فراوانی می شود.
در حال حاضر با وضع موجود بهترین راهکار، استفاده از متدهای نوین حمل و نقل جهانی است. هر روز تعداد زیادی از مردم، در مسیرهای روزانه خود، افرادی را که در کنار خیابان هستند سوار می کنند تا بخشی از هزینه های خودرو و حتی هزینه های جاری روزمره خود را تامین کنند. اما به دلیل عدم اعتماد به شخص مقابل و یا کمبود زمان همه ی افراد این کار را انجام نمی دهند.
ما در رهسپار راهکاری ارائه داده ایم که با احراز هویت و تعیین برنامه قبلی افراد را به هم معرفی کنیم تا سفرهایشان را با هم به اشتراک بگذارند و هزینه هایشان را با هم تقسیم کنند.

هزینه کمتر، سفری امن تر

ویژگی حائز اهمیت در رهسپار، سیستم احراز هویت کاربران آن است. احراز هویت شما به عنوان دانشجو در دانشگاه ها به این صورت است که کد ملی و شماره دانشجویی خود را ثبت کرده و پس از استعلام ما از سازمان مربوطه وارد رهسپار می شوید. احراز هویت دیگر افراد جامعه به این ترتیب است که آنان یا عضوی از یک سازمان یا نهاد هستند یا اعلام می شود که تنها با شماره تلفن یا ایمیل وارد این سیستم شدند و اعتماد به آنها بر عهده خود کاربر است. البته گروه رهسپار تفاهم نامه هایی با ارگان ها و سازمان های دولتی و خصوصی دارد که باعث می شود تعداد کاربرانی که احراز هویت می شوند روز به روز افزوده شود.

مقایسه قیمت حمل نقل رهسپار با سایر وسایل نقلیه

قیمت حمل و نقل بین شهری ( تاکسیرانی و اتوبوسرانی) و مقایسه آن با قیمت رهسپار به شرح زیر می باشد.!

------------1-2-1-2
تمامی قیمت ها به تومان می باشد.

رهسپار

قیمت های رهسپار بر اساس کیلومتر و تقریبا ثابت می باشد و در طی گذشت سالها تغیرات چندانی نخواهد داشت. رهسپار هزینه های سفرتونو از هرجایی که هستین، به هر نقطه ای از ایران تا ٪۷۰ کاهش می ده! همچنین این امکان برای شما فراهم است که زمان خود را مدیریت کرده و برای سفر های خود برنامه ریزی دقیقی انجام دهید. اگر راننده هستین به وسیله این روش می توانید در ازای در اختیار قرار دادن صندلی های خالی خودرو خود به مسافرین با دریافت مبلغی، قسمتی از هزینه های سفر خود را تأمین کنید واگر مسافر هستین با صرف هزینه (خیلی کمتر از هزینه تاکسی) می توانید به مقصد خود برسید.
به طور مثال هزینه که یک دانشجو صرف می کند تا از تهران به دانشگاه قزوین برسد حدود 17 هزار تومان است ولی با رهسپار این هزینه به 7 الی 10 تومان کاهش می یابد.

فواید استفاده از رهسپار

این کار باعث می شه تا علاوه بر کاهش هزینه هاتون، مشکلات ترافیکی را تا حد زیادی به دست خودتون کاهش بدین.
در کنار همه ی اینها رهسپار می تونه با ارائه خدمات رایدشیرینگ از تعداد خودروهای تک سر نشین بکاهد تا هوای پاکتری داشته باشیم. شما می تونید در این حرکت جمعی نقش به سزایی داشته باشید.

تیم رهسپار با تلاش شبانه روزی ،توانسته نسخه 3 نرم افزار رهسپار را برای شما کاربران عزیز ارائه کند. ما همچنان مشتاق عضویت شما در اپلیکیشن رهسپار هستیم، خوشحال می شویم به جامعه بزرگ رهسپار بپیوندید.
برای این منظور شما می توانید برای دانلود نرم افزار رهسپار به صفحه دانلود نرم افزار مراجعه کنید.

همچنین مشتاق شنیدن نظرات و پیشنهادات شما از طریق پشتیبانی کانال تگرام رهسپار هستیم.


درباره نویسنده

سپیده سلیمی سپیده سلیمی
نویسنده

فارغ التحصیل رشته ی مهندسی معماری از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، با توجه به علاقه ی زیادی که به پلت فرم های توسعه ی جمع سپاری داشته وارد شرکت رهسپار شده است

پست های دیگر

نظرات

نرم افزار رهسپار
راه های ارتباطی
رهسپار

رهسپار راه کاری نوین برای سفری ایمن و ارزان است که به وسیله به اشتراک گذاری وسیله نقلیه در سفر های بین شهری صورت میگیرد. به این روش Ridesharing گفته میشود.